24.11.2015 - Vánoční osvětlení pro všechny oči

Stále více se v dnešní době snažíme brát ohled na životní prostředí a to také v době Vánoc. Hledáme různé ekologická řešení v bydlení, a pokud se domníváte, že umělý stromek je ekologičtější oproti živému, mýlíte se.

celý článek -->>

24.11.2015 - Šatní skříně – dominantní prvek v místnosti

Pokud si v obchodě koupíte obyčejnou šatní skříň, po jejím umístění zůstane mezi ní a stropem volný prostor, který je v podstatě nevyužitelný. Samozřejmě, můžete na něj položit nějaké krabice, ale to působí velmi neesteticky, zejména pokud máte šatní skříně v obývacích pokojích.

celý článek -->>

24.11.2015 - Obývací stěny

Jsou obývací stěny stále v kurzu nebo se jedná o generační záležitost?  To nikdo neřeší a kupuje si nábytek dle svých potřeb. Samozřejmě již moderní interiéry nepokrývají mohutné obývací sestavy, které se táhly od shora až dolů po jedné délce stěny.

celý článek -->>

6.3.2015 - Nůžkové stany - elegance pro vaši zahradu

Nůžkové stany není nutné dlouze představovat. Jedná se o elegantní a stylový přístřešek, který spolehlivě zastřeší každou firemní, kulturní, sportovní, rodinnou a jinou společenskou akci konanou pod širým nebem. Dokonalá ochrana před náhlým deštěm, větrem a silným slunečním zářením. A pokud si nůžkové stany vybavíte podlahou a topením – můžete v klidu pořádat akce i v zimě.

celý článek -->>