Nůžkové stany - elegance pro vaši zahradu

Nůžkové stany není nutné dlouze představovat. Jedná se o elegantní a stylový přístřešek, který spolehlivě zastřeší každou firemní, kulturní, sportovní, rodinnou a jinou společenskou akci konanou pod širým nebem. Dokonalá ochrana před náhlým deštěm, větrem a silným slunečním zářením. A pokud si nůžkové stany vybavíte podlahou a topením – můžete v klidu pořádat akce i v zimě. Rozhodně není nutné si nůžkové stany pronajímat. Ceny jsou víc než příznivé. Ovšem pokud pořádáte jednu velkou akci za život, například jako je svatba, tak se samozřejmě mnohem víc vyplatí si svatební velkoplošný stan pronajmout a to s veškerým vybavením a cateringem. 

Nůžkové stany – pro všechny příležitosti

Nůžkové stany se nabízejí v široké škále, barev, tvarů a velikosti. Ve vaší zahradě se objeví velice estetický a navíc praktický prvek. Podnikatelé a restauratéři si nechávají své nůžkové stany potisknout reklamní logem, sloganem nebo fotografií a vzájemným propojením několika stanů prostřednictvím okapnic docílíte velkého zastřešeného prostoru. Menší nůžkové stany báječně využijete na chatě nebo na chalupě – intimní posezením ve dvou, úžasný relax a bez zvědavých pohledů sousedů.  Nůžkové stany se praktičtí Češi naučili využívat i jako skladovací prostor. Stany slouží jako dočasný přístřešek pro menší techniku, spolehlivě vám před deštěm ochrání skládku materiálu – dřevo apod.  

Nůžkové stany! Spolehlivá ochrana před vrtkavým počasím a zvědavci 

Nůžkové stany jsou pevné, odolné a stabilní, oceníte nejen moderní design, ale i jednoduchou údržbu. Kvalitní nůžkové stany vás vždy ochrání před výkyvy počasí, ale nesmíte se zlákat nízkou cenou na tržnici. Nízká cena se vždy rovná nízká kvalita.  A pokud jste vášniví turisté, tak máte k dispozici praktického a skladného pomocníka. Mnohé internetové obchody nabízejí i náhradní díly – střecha, bočnice, náhradní střechy, stojné nohy, přenosná taška, moskytiéra a další.