24.11.2015 - Šatní skříně – dominantní prvek v místnosti

Pokud si v obchodě koupíte obyčejnou šatní skříň, po jejím umístění zůstane mezi ní a stropem volný prostor, který je v podstatě nevyužitelný. Samozřejmě, můžete na něj položit nějaké krabice, ale to působí velmi neesteticky, zejména pokud máte šatní skříně v obývacích pokojích.  Vestavěná skříň je svými rozměry povětšinou dominantním prvkem interiéru, který ovlivňuje jeho celkový vzhled. Proto se snažíme volit ty nejvhodnější materiály, které nenaruší celkový výraz prostoru, ale naopak se postarají o požadovanou atmosféru. Malé neprosvětlené chodby vám opticky zvětší zrcadla a světlé odstíny.

Šokující výběr šatních skříní s dopravou zdarma ZDE – garance nejnižších cen!

Šatní skříně – dřevěné dekory

Velkolepě působí dřevěné dekory na ploše celých dveří, kde struktura dřeva pocitově rozehřeje váš interiér. Trh nabízí typy s hmatatelnou strukturou, která je k nerozeznání od masivního dřeva. Neutrální barvy, jako bílá, šedá, černá a hnědá, nikdy nevyjdou z módy. Snadno se kombinují s jinými materiály a jsou dostupné v různých povrchových úpravách ve vysokém lesku, s jemnou 3D iluzí nebo sametově matným povrchem. Nabídka materiálů je skutečně rozmanitá, vybere si i ten nejnáročnější zákazník, ať už extravagantnější nebo konzervativní typ. Inspirace pro vás na  nábytek-dnes.cz!

Šatní skříně na míru – velkokapacitní úložné prostory  

Výhoda šatní skříně spočívá zejména v individuálním přístupu a v řešení vašich specifických požadavků. Je to nábytek, kterému se nepřizpůsobujete vy, ale on se přizpůsobí vám, vašim potřebám, vašemu vkusu, životnímu stylu a především vašemu prostoru. Šatní skříně - velkokapacitní úložné prostory do každé domácnosti! Většina domácností soupeří s problémem nedostatku odkládacích míst. Věci totiž stále přibývají, starých se zbavujeme jen těžko, a proto potřebujeme opravdu velkokapacitní řešení úložných prostorů.  Další informace o šatních skříních hledejte na portálu  IDnábytek.cz.