Studentské stoly

Informace

Studentské stoly

Psací stůl je důležitým prvkem dětského nebo studentského pokoje. Věkem dítěte se mění i nároky na prostor v dětském pokoji. Psací stůl pro studenty by měl mít dostatek úložného a odkládacího prostoru, jak pro tiskárnu nebo počítač, knihy a další důležité pomůcky ke studiu. Naše stránky nabízí různé varianty psacích stolů jak pro nejmenší, tak pro studenty.

Studentské stoly Počet produktů: 53

Podkategorie

 • Studentské PC stoly

  Psací stoly pro studenty by měly mít prostor pro umístění počítače, tiskárny a různých studentských pomůcek, knih, sešitů. Nábytek je vyroben z lamina nebo z masivu. Naše stránky nabízí mnoho variant studentských psacích stolů.

 • Konferenční stolky

  Na našich stránkách naleznete různé varianty konferenčních stolků, které jsou vhodné pro vybavení studentského pokoje. Nábytek je vyráběn z lamina, masivu nebo kombinaci obojího.

 • Televizní stolky

  Výběr televizních stolků je široký. Vyrábí se z lamina, masivu, MDF materiálu nebo kombinací materiálů. Na našich stránkách naleznete různé varianty televizních stolků, kterými můžete vybavit i studentské pokoje.

 • Toaletní stolky

  Toaletní stolky jsou praktickým nábytkem dívčího pokoje. Slouží k odkládání kosmetických potřeb a dalších dívčích doplňků. V našem eshopu naleznete různé varianty toaletních stolků, které zaujmou svým provedením.

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 53 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 53 položek