Dětské postele

Informace

Dětské postele

Při vybavení dětského pokoje je velmi důležitý výběr dětské postele. Musíme brát v potaz věk dítěte, jeho výšku, zda umístit uložný prostor. Je třeba také zvážit, zda bude postel během dalších let vyhovovat nárokům dítěte. Postele mohou být z masivu, či lamina nebo kombinací obojího. Na našich stránkách nabízíme dětské postele pro různé věkové kategorie a v různém provedení.

Dětské postele Počet produktů: 106

Podkategorie

 • Dětské postýlky

  Už před narozením dítěte plánujeme výběr dětské postýlky a vše co je spojené s potřebami miminka. Ke správnému tělesnému vývoji nelze výběr postýlky podceňovat. Na trhu je řada variant dětských postýlek. Dětská postýlka musí být bezpečná, pohodlná a především praktická pro maminky, aby měly vše potřebné po ruce.  

 • Dětské postele s...

  Přistýlka je praktickým řešením, pokud potřebujeme uložit další dítě, kamaráda pro příležitostné přespání. Jde o šuplík, který je umístěn pod postelí. Manipulace je velmi jednoduchá. Je potřeba zakoupit vhodnou matraci do přistýlek. Na našich stránkách nabízíme různé typy postelí, které přistýlku nabízí.

 • Dětské postele z masivu

  Nábytek z masivu se vyznačuje dlouhou životností, pevností, odolností. Bývá ošetřen speciálními oleji, vosky, které napomáhají, aby byl povrch nábytku stále svěží. K výrobě nábytku se nejčastěji používá smrk, borovice, dub a buk, ale můžeme se setkat s mnoha dalšími i exotickými dřevinami.

 • Dětské postele s...

  Pro uložení hraček, lůžkovin nebo jiných dětských pokladů je důležitý úložný prostor. Ten lze využít u komod, skříní, skříněk nebo šuplíkem pod postelí. U mnoha postelí bývá šuplík jeho součástí.

 • Dětské postele se...

  Praktickým prvkem postelí jsou zábrany, které oceníte zejména u malých dětí. Většinou bývají součástí vyvýšených nebo patrových postelí.

 • Dětské postele vyvýšené

  Dětské postele vyvýšené nabízí díky svému provedení možnost úložného prostoru nebo umístění pc stolu, skříňky. Na našich stránkách nabízíme různé typy vyvýšených postelí, které jsou vhodné do dětských pokojů.

 • Postele šíře 140 cm

  Postele šíře 140cm jsou doporučovány do studentských pokojů. Mohou být vyrobeny z lamina nebo masivu. Ke kvalitní posteli je nutné dokoupit kvalitní matraci. Na našich stránkách naleznete mnoho typů studentských postelí.

 • Postele z lamina

  Často používaným materiálem na výrobu nábytku je lamino. Jde o cenově dostupný materiál, který je hojně využíván při vybavení celé domácnosti.

 • Postele šíře 120 cm

  Postele šíře 120cm jsou využívány při vybavení studentských nebo dětských pokojů. Ke kvalitní posteli je nutné dokoupit kvalitní matraci. Nabídka postelí na našich stránkách je široká a záleží na požadavcích zákazníka.

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 106 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 106 položek