Dětské pokoje

Informace

Dětské pokoje

Na našich stránkách nabízíme dětské pokoje pro různé věkové kategorie, pro holky, pro kluky, pro studenty. Záleží na kritériích, které jsou při výběru rozhodující. Sestavy dětských pokojů jsou variabilní tzn. můžete vybírat jednotlivě nabízené moduly a poskládat pokojík podle představ. Mnohé sestavy nabízí výběr odstínů. 

 

Dětské pokoje Počet produktů: 44

Podkategorie

 • Dětské pokoje pro miminka

  Už od narození dítěte řešíme otázku, jak vybavit dětský pokoj, aby splňoval vše potřebné pro odpočinek, relaxaci, hraní. Dětské pokoje pro miminka nejsou pro vybavní tak náročné, jako pro školáka nebo studenta. Důležitá je volba postýlky a matrace. Také komoda nebo šatní skříň budou praktickým prvkem pro uložení oblečení a miminkovských potřeb.

 • Moderní dětské pokoje

  Pod pojmem "Moderní dětské pokoje" si můžeme představit sestavu, která je svým designem, barvou, materiálem zajímavá a nabízí praktické využití. Často používaným materiálem při výrobě dětského nábytku je lamino, masiv nebo kombinace obojího. Naše stránky nabízí mnoho variant dětských pokojů, které ocení jak mladší, tak starší věková kategorie.

 • Malé dětské pokoje

  Ne každá domácnost disponuje dostatečně velkým prostorem pro vybavení dětského nebo studentského pokoje. Vzhledem k variabilitě nabízených sestav můžete vybavit dětský pokoj podle vašich představ. 

 • Dětské pokoje pro holky

  Nabízené dětské pokoje pro děvčata jsou typické svým provedením, barvou. Mnoho parádnic se rádo zkrášluje před zrcadlem, které je součástí toaletního stolku. Nábytek vhodný do dětských pokojů, nejen pro děvčata, je vyroben z lamina nebo masivu. Záleží na výběru zákazníka jakou variantu materiálu bude preferovat. 

 • Dětské pokoje pro kluky

  Naše stránky nabízí nábytek do dětského pokoje nejen pro dívky, ale také pro kluky. I zde se bere v potaz materiál, barevné provedení a praktičnost. V dětském pokoji nesmí chybět kvalitní postel s matrací, psací stůl, komoda, skříň, police. V sekci dětské pokoje pro kluky naleznete mnoho variant dětských pokojů, které mohou svým provedením zaujmout.

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 44 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 44 položek